2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GURUR TABLOMUZ

placeholder

 

ADI SOYADI

ÜNİVERSİTE

                BÖLÜM

            YERLEŞME ŞEKLİ

1

Hüdanur Koç

Sabahattin Zaim Üniversitesi

Mimarlık

Yös+Diploma

2

Firdevs Efe

Giresun Üniversitesi 

Psikolojik Danışmanlık  ve               Rehberlik

Yös+Diploma

3

Büşra Ezgin

Fatih Sultan Mehmed Üniversitesi

İslami İlimler

 Yös+Diploma

4

Zeynep Akıncı

İstanbul Aydın Üniversitesi

Hukuk Fakültesi

Diploma

5

Çağla İnce

Giresun Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve                  Rehberlik

Yös

6

Hanife Şahin

Giresun Üniversitesi

Okul Öncesi Öğretmenliği

Yös+Diploma

7

Gülbin Altınkaya

Giresun Üniversitesi

Hemşirelik

Yös

8

Tuğba Şen

Sakarya Üniversitesi

İlahiyat

Yös

9

Münevver Sümer

İnönü Üniversitesi

Özel eğitim

Diploma

10

Kübra Bulanık

19 Mayıs Üniversitesi

Hemşirelik

Diploma

11

Fikriye Arıtürk

Kahramanmaraş Üniversitesi

Anestezi

Diploma

12

Kübra Koç

Sakarya Üniversitesi

Sosyal Hizmetler

Diploma

13

Esra Yalçın

Giresun Üniversitesi

Okul Öncesi Öğretmenliği

Diploma

14

Edanur Şahin

Selçuk Üniversitesi   

Moleküler Biyoloji Genetik

Diploma

15

Büşra Cüneydioğlu

Giresun Üniversitesi

 Psikolojik Danışmanlık ve                  Rehberlik

Yös

16

Emine Demirata

Düzce Üniversitesi

İlahiyat

Diploma

17

Esra Saydan

19 Mayıs Üniversitesi

Uçak Uzay Mühendisliği

Açık Lise-Yös

18

Tuğba Arslan

Giresun Üniversitesi

Türkçe Öğretmenliği

Açık Lise-Diploma

19

Mervenur Oğuz

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi

Malzeme Mühendisliği

Yös

20

 Abdullah Cemil Başoğlu

Sakarya Üniversitesi

İlahiyat

İstanbul Üni. YÖS puanı ile yerleşti

21

Selman Güney

Sakarya Üniversitesi

Endüstri Mühendisliği

Dumlupınar Üni. YÖS puanı ile yerleşti

22

Onur Akdaş

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi(Ankara)

Yönetim ve Bilişim Sistemleri(İngilizce)

Diploma puanıyla yerleşti

23

Muhammed Ali Belgrat

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi(Ankara)

Elektrik-Elektronik Mühendisliği(İngilizce)

Diploma puanıyla yerleşti

24

Hüseyin Can Çerçi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi(Samsun)

Türkçe Öğretmenliği

Samsun Üni. YÖS puanı ile yerleşti

25

Fırat Topçu

Giresun Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (İkinci Öğrtm)

Diploma puanıyla yerleşti

26

 Adem Yıldırım

Necmettin Erbakan Üniversitesi(Konya)

Özel Eğitim Bölümü(Zihinsel Engelliler)

Diploma puanıyla yerleşti

27

Muhammed Başdaş

Dumlupınar Üniversitesi(Kütahya)

İktisat

Dumlupınar YÖS Puanı ile yerleşti

28

 Furkan Kaşıkçı

Aksaray Üniversitesi

İslami İlimler

Diploma puanı ile yerleşti

29

Mehmet Tansal

Celal Bayar Üniversitesi(Manisa)

Uluslararası Ticaret

Diploma ve YÖS puanıyla yerleşti

30

Emir Sönmez

İstanbul Üniversitesi

Sınıf Öğretmenliği

YÖS puanı ile yerleşti

31

Yakup Güneş

Sütçü İmam Üniversitesi(Kahramanmaraş)

Kamu Yönetimi(2.Öğretim)

Diploma puanı ile yerleşti

32

 Ümit Gökmen

Süleyman Demirel Üniversitesi(Isparta)

İlahiyat(2.Öğretim)

Diploma puanı ile yerleşti

33

 Süleyman Özbek

Bahçeşehir Üniversitesi(İstanbul)

Mekatronik Mühendisliği(Ücretli)

Diploma puanı ile yerleşti

34

Abdulkadir Çelikal

Batman Üniversitesi

Hemşirelik

Diploma puanı ile yerleşti

35

Zeki Tanış

Giresun Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Diploma puanı ile yerleşti

36

Murat Kahraman

Giresun Üniversitesi

Çevre Mühendisliği

Diploma ve YÖS puanıyla yerleşti

37

Yakup Dinçer

Bülent Ecevit Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Diploma puanı ile yerleşti

38

Furkan Bilişik

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (Ankara)

Uluslararası İlişkiler (ingilizce)

 

39

Yusuf Karakaya

Necmettin Erbakan Üniversitesi ( Konya)

 Özel Eğitim Öğretmenliği

 

40

Mutlu Gür

Aksaray Üniversitesi

İnşaat mühendisliği

 

41

 Tunahan Aksoy

 İstanbul Üniversitesi

Makine Mühendisliği

 

42

Ahmet Can Badır

 Uşak Üniversitesi

Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

YÖS puanı ile yerleşti

43

M.Süleyman Orbay

Beykent Üniversitesi

Mimarlık (%50Burslu)

Diploma puanı ile yerleşti